Choď na obsah Choď na menu
 


Lýdia sa vydala!

23. 7. 2009

 

 

Lýdia sa vydala!

     A je to tu. Po dlhých prípravách sa to stalo. Ne-utajovaná(?) svadba v kruhu blízkych a pozvaných hostí sa dňa 16. 5. 2009 stala skutočnosťou. Po prvýkrát (a možno naposledy) povedala Lýdia Sobeková svoje áno Ivanovi Džundovi  o 16 - tej hodine v evanjelickom kostole v Richvalde. Čo z toho pre nás vyplýva? Asi len toľko, že sa o tejto blkáčke snáď dozviete z novín, kníh a časopisov a ak si v správny deň naladíte Slovenský rozhlas tak sa k Vám možno prihovorí, nakoľko sa mieni naplno venovať už len svojmu Ivanovi. 

     Ostáva nám však jedna neznáma a síce, či známa spisovateľka bude aj naďalej používať rodné priezvisko alebo sa bude skrývať za nové, či si bude uťahovať z porotcov literárnych súťaží s novým priezviskom alebo staví na istotu, čiže na staré.  A vlastne, čo je nové a čo je staré v tomto momente?  Pripravovaný debut (roka) alebo nové možnosti, ktoré sa práve blkáčke Lýdii náhle otvorili.

     Keďže nechcem vyvolať žiaden škandál v tejto vete sa práve končí bulvárna podoba článku a v mene Bardejovského litklubu Vám obom na spoločnej ceste života želám veľa zdravia, šťastia, lásky, porozumenia a veľa usmiatych detí ...

 

                                                                                                 (za B.L.K) Janko  Račko

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.